NÁŠ ZÁMĚR – PEČIVO BEZ IGELITU

Když si pečivo kupujeme….
Jak nakupovat bez igelitových sáčků

Když pečivo uchováváme…
Jak uchovat pečivo co nejdéle čerstvé

Více info

NÁŠ INOVATIVNÍ OBAL

Když se tradice spojí s inovací …
Jak dvouvrstvé obaly fungují

Když se pečivo balí …
Jak pečivo správně zabalit do funkčního obalu

Více info

NAŠE KVALITA A UDRŽITELNOST

Když na kvalitě záleží…
Jaké materiály používáme

Když na výdrži záleží …
Jak se obaly správně udržují

Více info

Náš moderní design

Když kuchyně ladí…
Jaké vzory a designy šijeme

Když si máte vybrat…
Jaké velikosti obalů jsou k dispozici

Více info

NÁŠ MODERNÍ DESIGN

Když kuchyně ladí…

Kromě oblíbených barevných puntíkových variací mají funkční obaly Wrap Up náš vlastní design potisku. K dispozici jsou přírodní hnědé vzory s obilím a květinami, garlandy se slunečnicemi, ale také moderní vzory v šedé barvě s chrpou. Nejoblíbenější jsou vzory wrapáčků v režné barvě, v kombinaci s puntíčky nebo bílým lemem.

Díky neokoukanému designu budou naše obaly sladěným doplňkem moderní kuchyně, ale potěší i starší generaci, která je zvyklá na několikadenní uchovávání potravin. Zavírání na šňůrky je jednoduché, praktické a umožňuje vyprání obalu v pračce. Navíc za šňůrky je možné pytlíky nést na ruce z obchodu nebo je za šňůrky pověsit doma v kuchyni, ve spíži nebo ve stanu.

Když si máte vybrat…

Pytlíky jsou vyráběny v několika velikostech (na e-shopu jsou rozměry uvedeny u každého pytlíku) pro různé druhy a hmotnosti chleba a počet rohlíků či baget. Jsou vhodné i pro uchovávání chleba z domácí pekárny nebo pece, vždy po úplném vychladnutí. Kulaté tvary chleba se vejdou do obalu rozkrojené na půl. Obaly jsou určeny na suché pečivo, může být i máslové nebo s uzavřenou náplní. Nejsou vhodné pro zákusky a měkké dezerty.

Zpět