Menu

Doprava a platba

Vyberte si pro vás ten nejvýhodnější způsob dopravy, o stavu doručování zásilky budete informováni pomocí SMS. U objednávky nad 2000 Kč je dopravné, poštovné a poplatek za dobírku zdarma.

Zásilkovna – doprava 66 Kč
Zásilkovna SK – doprava 100 Kč

Balík si sami vyzvednete na vybraném výdejním místě Zásilkovny. Výdejní místo si vyberete při tvorbě objednávky v našem eshopu (v pokladně). Výběr místa si vždy zkontrolujte. Přijde vám SMS zpráva, že je vaše objednávka v systému a čeká na odevzdání balíčku dodavatelem. Když my balíček vyexpedujeme a předáme Zásilkovně, přijde vám SMS, že je balíček na cestě. Až je balíček na výdejním místě, přijde vám SMS zpráva s kódem (nebo e-mail), že je váš balíček na výdejním místě připraven k vyzvednutí.

Česká pošta – balík do ruky – doprava 90 Kč

Balík vám doručí poštovní doručovatel na vaši adresu. Přijde vám SMS zpráva a e-mail, že je vám balíček doručován. Pokud vás doručovatel doma nezastihne, tak balíček uloží na poště. U služby balík do ruky vyplňujete v objednávce jen svou adresu, na kterou bude pak balíček doručován.

Česká pošta – balík na poštu – doprava 80 Kč

Balík si sami vyzvednete na zvolené pobočce České pošty. Požadovanou pobočku si vyberete při tvorbě objednávky v našem eshopu (v pokladně).  Výběr pošty si vždy zkontrolujte. Až my balík předáme České poště, opět vám přijde SMS zpráva a e-mail, že balíček je připraven pro vyzvednutí na dané poště.

Česká pošta – Balíkovna – doprava 75 Kč

Balík si sami vyzvednete na zvolené pobočce České pošty se službou Balíkovna- tato služba je dostupná pouze u vybraných poboček. A také ve vybraných prodejnách poskytujících tuto službu pro Českou poštu. Požadovanou pobočku či provozovnu si vyberete při tvorbě objednávky v našem eshopu (v pokladně). Ne všechny pošty tuto službu mají, proto je nutné si vybrat poštu jen ze seznamu, který se nachází ve výklopné liště. Až my balík předáme České poště, přijde vám SMS zpráva a e-mail, že je váš balíček na dané poště nebo provozovně uložen.

PPL – balík do ruky – (PPL Parcel Private) – doprava 96 Kč

PPL SK – balík do ruky – (PPL Parcel Connect Slovensko) – doprava 140 Kč

Balík vám doručí PPL kurýr na vaši adresu. U této služby vyplňujete v objednávce jen svou adresu, na kterou bude pak balíček doručován. Přijde vám SMS zpráva, že je vám balíček doručován. Doručování si můžete upravit dle svých možností nebo dohodnout s kurýrem dle požadavků.

Platba kartou, převodem, dobírkou 

Svou objednávku můžete v eshopu uhradit bezhotovostně platbou kartou přes platební bránu KB, která je bez poplatku. Nezapomeňte na nové ověřovací pravidla. Zaplatit můžete také bezhotovostně platbou na náš bankovní účet, opět bez poplatku. U platby na účet se po dokončení objednávky vygeneruje potvrzení o objednávce, kde je uveden náš bankovní účet a pokyny k platbě.

Pokud si vyberete způsob platby dobírkou, zaplatíte za svou objednávku až při převzetí zboží. A to podle vámi zvoleného doručení – na vybraném výdejním místě Zásilkovny (na webu Zásilkovny můžete zjistit, která výdejní místa umožňují platbu kartou, nebo to je uvedeno v avizační SMS), na vybrané poště (většina pošt umožňuje platbu kartou), nebo ji zaplatíte poštovnímu doručovateli či kurýrovi PPL. Kurýrní pracovníci PPL jsou vybaveni pro platbu kartou, což je uvedeno v avizační SMS. Na výdejních místech Zásilkovny na Slovensku zaplatíte za balíček dobírkou v EUR dle kurzu Zásilkovny. Při převzetí balíčku od dopravce PPL SK na Slovensku zaplatíte za balíček dobírkou v EUR dle kurzu PPL.

Poplatek za dobírku je dle doručení tento:

  • Zásilkovna – dobírka 15 Kč
  • Zásilkovna SK – dobírka 30 Kč
  • Česká pošta – balík do ruky – dobírka 40 Kč 
  • Česká pošta – balík na poštu – dobírka 40 Kč 
  • Česká pošta – balík do balíkovny – dobírka 15 Kč
  • PPL – balík do ruky – (PPL Parcel Private) – dobírka 24 Kč
  • PPL SK – balík do ruky – (PPL Parcel Connect Slovensko) – dobírka 40 Kč. 

Je důležité v objednávce vyplnit úplně a správně především kontaktní údaje – telefonní číslo a mailovou adresu. U služby s doručováním na adresu bydliště je nutné vyplnit celou adresu. Před ukončením objednávky si údaje, prosím, zkontrolujte. 
U objednávky nad 2000 Kč je dopravné, poštovné a poplatek za dobírku zdarma.

Ivana Kohutová objednávky, e-shop
+420 603 938 888