Menu

Wrapáčky na míru a pro B2B

Neokoukaný, vkusný a přitom užitečný firemní dárek s logem

Větší logo a slogan vynikne nejlépe na pytlíku z režné látky.

Hledáte vhodný firemní dárek pro své obchodní partnery i pro své zaměstnance k Vánocům nebo k jubileu společnosti? Chcete něco užitečného k dlouhodobému používání místo různých běžných předmětů? Dárek, ve kterém bude rezonovat i váš kladný vztah k životnímu prostředí? Designový kousek, co potěší i poslouží a ještě udělá doma parádu? Pak vám můžeme ušít funkční pytlík wrapáček na míru s logem vaší firmy.

Pro výrobu pytlíků v množství 50 a více kusů s možností zvýraznění loga ve větší velikosti, případně i sloganu, je nejvhodnější profesionální sítotisk na pytlíky v jednobarevném vzoru, nejčastěji na čisté režné látce Natural. Velikost pytlíků v této látce může být M a L, případně na malý kulatý chleba. Potisk, nejčastěji v tmavých barvách, pěkně vyniká, barvu šňůrek lze sladit s barvou potisku.

Logo lze umístit v rámci potisku tak, aby bylo vidět ve výseku krabičky.
Potisk je vždy na jedné straně pytlíku a zabírá maximálně viditelnou plochu.

Potisk je možné použít i na některé vybrané vzorované pytlíky, zejména pro loga v jedné barvě. Tiskárna umí grafiku zpracovat velmi přesně a barvu namíchá podle zadaného logotypu. Logo může být na jednobarevné části půlených pytlíků (například žlutý půlený) nebo na vzorované části s bílým podkladním rámečkem. Podle požadovaného logotypu vám poradíme vhodný vzor a barvu pytlíku a pytlíky ušijeme dle individuálních požadavků. Cena potisku se odvíjí od počtu kusů, velikosti a počtu barev potisku v rozmezí 15 až 30 Kč/ks bez DPH.

Logo se pěkně „ukáže“ ve výseku krabičky. Krabička dodá pytlíku vzhled dárku.
Příbalový leták s informacemi o pytlíku je vložen dole v krabičce.

Pro malé množství pytlíků připravených na míru, tj do 50 kusů, není potisk příliš efektivní. Pro malé kolekce nebo v případě, že logo nemá být součástí pytlíků „navždy“, můžeme nabídnout upevnění malých vizitek s logem do šňůrek. Grafiku loga (nebo jiného textu či obrázku) zpracujeme do vizitky, která se natiskne na lesklý tvrdý papír (může být i kraftový) a navlékne se do šňůrek. Výhodou je, že takto lze označit pytlíky všech vzorů, barev i velikostí a není nutné mít jen čistě režné pytlíky. Cena vizitky se vejde do 5 Kč/ks.

Vizitky se navlékají na šňůrku na jedné straně, případně se mohou umístit tak, aby byly vidět ve výseku krabičky. Vizitkami můžeme označit pytlíky všech vzorů i velikostí dle výběru.

Naopak pro velké série výrobků a mohou to být pytlíky, ošatky, obaly, chňapky a podobně, v množství nad 500 kusů celkem (nemusí být vyrobeny najednou, lze i postupně) je vhodné označení tkanou etiketou s vetkaným logem, které se stane decentní a přitom trvalou součástí výrobku (viz níže – logované kolekce).

Logované kolekce pro další prodej

Partnerem nemusí být jen obchodní firmy a státní organizace, ale i nadace a spolky, jako je Dobrý anděl, kterému jsme ušili wrapáčky na míru pro jejich Andělský eshop.

Pro další prodej umíme opět vyrobit pytlíky na míru. Podmínkou je, že každý výrobek musí být opatřen i našim logem a musí ho při prodeji doprovázet náš příbalový leták (ČJ, AJ, NJ). Nápis nebo logo může být vytvořeno sítotiskem na wrapáčcích z režné látky, aby pěkně vyniklo. Grafiku upravíme na míru. Zabalení pytlíků do prodejních krabiček není podmínkou, zejména jde-li o následný prodej eshopem partnera. Z režné látky šijeme pytlíky velikosti M a L. U sítotisku je efektivní tvořit série v množství od 50 ks.

Další možností je označení výrobků tkanou etiketou s logem partnera. Naše tkaná etiketa s logem Wrap Up, velká cca 2,5cm, se našívá na boční stranu pytlíků i na každý jiný náš výrobek. K ní je možné umístit i tkanou etiketu stejné velikosti s logem partnera. Etiketa je decentní a je trvalou součástí výrobků. Personalizovaná tkaná etiketa se vyrábí v metráži, proto se vyplatí pro kolekce výrobků ve velké sérii nad 500 kusů (i s postupnou výrobou rozloženou například do dvou let).


Doporučujeme ji pro partnery:

  • pro velké firmy, které pytlíky využijí jako dárky a propagační předměty
  • stejně tak to mohou být i městské úřady, turistická informační centra, profesionální sbory, státní organizace, nadace
  • obchodní partneři z řetězců prodávající Zero waste sortiment
  • obchodní partneři z řad řemeslných pekáren a prodejců pečiva, kteří prodávají wrapáčky v rámci svého sortimentu a současně chtějí dlouhodobě zviditelnit svou značku.

Výhodou je široká škála vzorů a velikostí, etiketou označíme i několik vybraných velikostí nebo vzorů. Výrobu logové etikety zajišťuje a hradí naše firma a ceny výrobků jsou sjednané individuálně.

Tkaná etiketa je velmi kvalitní, pevná a nepárá se. Doporučujeme dvě barvy nití.

Potisky, stejně jako umístění tkaných etiket a vizitek, se musí provádět během výrobního procesu našich výrobků (potisky se provádí na přířezy látek). Není možné označovat už hotové výrobky. Navíc během celého procesu je nutné dodržovat hygienické podmínky pro výrobu předmětů určeného pro styk s potravinami, proto potisky i označování zajišťuje vždy naše firma.

Pro více informací nás kontaktujte:
Ing. Lea Duží
mobil: 603 528 198
email: obchod@wrapup.cz

Vymyslíme, navrhneme, ušijeme, zabalíme…
Vaše logo nebo slogan pytlík povýší na firemní dárek nebo výborný produkt pro uchovávání kvalitního pečiva a pro Zero waste domácnost.

Nebojte se, na funkci pytlíku to nebude mít vliv!!!

Výroba pytlíků na míru trvá cca 2 měsíce, proto nenechávejte své objednávky na poslední chvíli...

Děkujeme.
Ivana Kohutová objednávky, e-shop
+420 603 938 888