Menu

Wrapáčky na míru a pro B2B

Neokoukaný, vkusný a přitom užitečný firemní dárek s logem

Větší logo a slogan vynikne nejlépe na pytlíku z režné látky, která je světlá a přitom má přírodní vzhled.

Hledáte vhodný firemní dárek pro své obchodní partnery k Vánocům nebo k jubileu společnosti, případně pro cílenou marketingovou akci? Máte záměr motivovat své zaměstnance k udržitelnosti nebo zero waste domácnosti? Chcete něco užitečného k dlouhodobému používání místo různých běžných předmětů? Dárek, co bude propagovat vaši firmu nebo značku a ve kterém současně bude rezonovat i váš kladný vztah k životnímu prostředí? Designový kousek, co potěší i poslouží a ještě udělá doma parádu? Pak vám můžeme ušít funkční atestovaný pytlík wrapáček na míru s logem vaší firmy.

Pro výrobu pytlíků v množství 50 a více kusů s možností zvýraznění loga ve větší velikosti, případně i sloganu nebo obrázku, je nejvhodnější profesionální sítotisk na pytlíky v jednobarevném vzoru, nejčastěji na čisté režné látce Natural. Velikost pytlíků v této látce může být M a L, případně na malý kulatý chleba. Potisk, nejčastěji v tmavých barvách, pěkně vyniká, barvu šňůrek lze sladit s barvou potisku. Tiskárna umí grafiku zpracovat velmi přesně a barvu namíchá podle zadaného logotypu.

Logo lze umístit v rámci potisku tak, aby bylo vidět ve výseku krabičky.
Potisk je vždy na jedné straně pytlíku a zabírá maximálně viditelnou plochu.
Wrapáčky jako designové dárky k výročí firmy, zdůrazní snahu o udržitelnost v podnikání.
Potisk je zajímavý a výrazný i na jednobarevné látce, vybrané podle firemního logotypu.

Pytlíky jako firemní dárky nebo „propagační předměty“ se mohou také ušít s boční logovou etiketou, která vypadá velmi decentně. Etiketa na saténové stuze je všitá z boku pytlíku vedle naší logové etikety. Potisk stuhy je přesný, barvy se vybírají podle logotypu, je možné doplnit i krátký slogan nebo highlight. Výhodou je, že boční etiketou lze ozdobit pytlík v jakémkoliv vzoru, nemusí být jen čistě režný, barva vzoru se doladí podle loga. Další výhodou je možnost objednat i menší množství pytlíků, cca od 30 kusů. Etiketu umíme našít i na jiné naše textilní výrobky a tím vytvořit kolekci do kuchyně jako firemní dárek.

Stuha pro etiketu může být bílá, krémová nebo barevná. Umístění loga se doladí na míru.
Je-li logo dlouhé, pak vychází na boční etiketě je naležato. U čtvercových typů je nastojato.

Pro velké série výrobků a mohou to být pytlíky, ošatky, obaly, chňapky a podobně, v množství nad 500 kusů celkem (nemusí být vyrobeny najednou, lze i postupně) je vhodné označení tkanou etiketou s vetkaným logem (viz níže – logované kolekce).

Logované kolekce pro další prodej

Partnerem nemusí být jen obchodní firmy a státní organizace, ale i nadace a spolky, jako je Dobrý anděl, kterému jsme ušili wrapáčky pro Andělský eshop.

Pro další prodej umíme opět vyrobit pytlíky na míru. Podmínkou je, že každý výrobek musí být opatřen i našim logem a musí ho při prodeji doprovázet náš příbalový leták (ČJ, AJ, NJ). Nápis nebo logo může být vytvořeno sítotiskem na wrapáčcích z režné látky Natural nebo na jednobarevné látce s jemným rastrem, aby pěkně vyniklo. Grafiku upravíme na míru. Zabalení pytlíků do prodejních krabiček není podmínkou, zejména jde-li o následný prodej eshopem partnera.
Z režné látky Natural šijeme pytlíky velikosti M a L. Z jiných jednobarevných látek šijeme všechny velikosti. U sítotisku je efektivní tvořit série v množství od 50 ks.

Pro další prodej například na eshopech věnovaných udržitelnosti a zero waste domácnosti umíme ušít pytlíky na míru ve všech vzorech s boční logovou etiketou na saténové stuze. Potisk stuhy je přesný, barvy se vybírají podle logotypu, je možné doplnit i krátký slogan nebo highlight. S etiketou lze objednat i menší množství pytlíků, cca od 30 kusů.

Další možností je označení výrobků tkanou etiketou s logem partnera. Naše tkaná etiketa s logem Wrap Up, velká cca 2,5cm, se našívá na boční stranu pytlíků i na každý jiný náš výrobek. K ní je možné umístit i tkanou etiketu stejné velikosti s logem partnera. Etiketa je decentní, většinou jen dvoubarevná a je trvalou součástí výrobků. Personalizovaná tkaná etiketa se vyrábí v metráži, proto se vyplatí pro kolekce výrobků ve velké sérii nad 500 kusů (i s postupnou výrobou rozloženou například do dvou let). Doporučujeme ji pro partnery z velkých firem, stejně tak to mohou být i městské úřady, turistická informační centra, profesionální sbory, státní organizace, nadace, obchodní řetězce. Výhodou je široká škála vzorů a velikostí, etiketou označíme i několik vybraných velikostí nebo vzorů. Výrobu logové etikety zajišťuje a hradí naše firma a ceny výrobků jsou sjednané individuálně.

Tkaná etiketa je velmi kvalitní, pevná a nepárá se. Doporučujeme dvě barvy nití.

Pytlíky pro řemeslné pekárny a pekařské firmy

Větší logo a slogan vynikne na pytlíku z režné látky Natural nebo na jednobarevné látce, je možná i kombinace potisku a boční etikety.

Pro řemeslné pekárny může mít funkční pytlík s vlastním logem význam nejen pro prezentaci:

  • dlouhodobě zviditelní svou značku, pytlíky se používají i na nakupování, takže budou k vidění i mezi lidmi stejně jako taška s potiskem
  • naučí své zákazníky správně uchovávat své pečivo, bude méně stížností na plesnivění nebo tvrdnutí pečiva
  • získají doplňkový výrobek do sortimentu pekařství, nakupovaný ve VOC, pytlík můžou doporučovat hned při prodeji pečiva a podpoří jeho prodej.
Potisk na režném pytlíku může být stejný jako jedlé etikety přímo na chlebu.
Pytlíky pro pekařství ESKA jsou příkladem kombinace loga na boční etiketě a potisku.

Potisky, stejně jako umístění etiket, se musí provádět během výrobního procesu našich výrobků (potisky se provádí na přířezy látek). Není možné označovat už hotové výrobky. Navíc během celého procesu je nutné dodržovat hygienické podmínky pro výrobu předmětů určeného pro styk s potravinami, proto potisky i označování zajišťuje vždy naše firma.

Pro více informací nás kontaktujte:
Ing. Lea Duží
mobil: 603 528 198
e-mail: obchod@wrapup.cz

Vymyslíme, navrhneme, ušijeme, zabalíme…
Vaše logo nebo slogan pytlík povýší na firemní dárek nebo výborný produkt pro uchovávání kvalitního pečiva a pro Zero waste domácnost.

Nebojte se, na funkci pytlíku to nebude mít vliv!!!

Výroba pytlíků na míru trvá cca 2 měsíce, proto nenechávejte své objednávky na poslední chvíli...

Děkujeme.
Ivana Kohutová objednávky, e-shop
+420 603 938 888