Menu

Partnerské weby

Pekárnománie

Pekárnománie

Vážně i hravě pojatý web o domácím pečení (chleba, sladké i slané pečivo a sousta dobrot) od známé autorky knih Ruce v mouce a Hrátky s těstem Ivy Trhoňové. Mnoho receptů a dobrých rad pro domácí pečení včetně kváskování. Populární knihy je možné zde objednat.

Přejít na web
KváseCZECH

KváseCZECH

Web a eshop nabízející unikátní směsi pro domácí pečení kváskového pečiva, nejen chleba, ale i rohlíků nebo vánočky, s návodem na upečení tak jednoduchým, že to zvládnou i začátečníci a pečení se vždycky povede.

Přejít na web
EAT fit Enjoy Life

EAT fit Enjoy Life

Portál o bezlepkovém pečení a o stravování celiaků. Blog s recepty na jídla bez lepku i bez jiných alergenů. Eshop, kde nakoupíte originální bezlepkové směsi pro pečení, kaše, bešamel, semínka a doplňky, vše bez přídatných látek.

Přejít na web
Žijeme homemade

Žijeme homemade

Lifestylový blog Veroniky Poláčkové o domácí výrobě kvalitního jídla, ale i kosmetiky, doplňků a dárků. Přehledný web s recepty a radami pro všechno, co si můžeme vyrobit doma sami, a také s recenzemi na produkty, které se dají koupit pro ekologickou domácnost.

Přejít na web
BEZLEPKOVĚ - Vladěna Halatová

BEZLEPKOVĚ – Vladěna Halatová

Blog doplněný i živým vysílám na téma bezlepkové diety, rady, triky a doporučení pro bezlepkové pečení i vaření. Recepty nejen online, ale i v podobě krásných knížek – kuchařek, které se dají zakoupit přímo v eshopu společně s praktickými pomůckami pro pečení.

Přejít na web
Nadační fond Pavla Novotného

Nadační fond Pavla Novotného

Nadace zaměřená na podporu a pomoc zejména onkologickým pacientům. Poskytuje poradenství, pořádá semináře, zajišťuje speciální pomůcky. Organizuje preventivní programy v nemocnicích, kam vysílá i své dobrovolníky. Provozuje kavárnu Centrum života v Ostravě, kterou naše firma podporuje.

Přejít na web
Společnost pro bezlepkovou dietu

Společnost pro bezlepkovou dietu

Pacientská nezisková organizace Společnost pro bezlepkovou dietu z. s. se zaměřuje na pomoc lidem s nesnášenlivostí lepku. Portál pro celiaky o bezlepkové dietě a životě bez lepku. Principy bezlepkové diety, povolené a zakázané potraviny, značení potravin, edukační materiály, poradna, recepty, webináře atd…

Přejít na web
Upeč si chleba

Upeč si chleba

Webová stránka a eshop manželů Vohralíkových s potravinami, pomůckami a vybavením do kuchyně pro domácí pečení nejen chleba, ale i slaného a sladkého pečiva. Suroviny, přísady, správné vybavení, ošatky a textilní výrobky včetně našich wrapáčků na pečivo a membránových pytlíků na kmín, bylinky a koření.

Přejít na web
Ivana Kohutová objednávky, e-shop
+420 603 938 888