Menu

Spouštíme e-shop s našimi výrobky

S radostí oznamujeme, že od 1. září 2018 spustíme e-shop pro naše produkty. Po více než roce ztvárňování našich nápadů, hledání funkčních a přitom nezávadných textilií a vytváření moderních vzorů jsme připraveni začít prodávat naše ne-obyčejné pytlíky všem, kterým záleží na našem životním prostředí a také na pečivu samotném.

Article's Comments (8)

Napsat komentář
 1. Gratulujeme ke spuštění e-shopu s funkčními pytlíky. Už to tady chybělo. Igelity už nechci.

 2. Zdravím! Chci toho největšího pytlíka, ale neumím E-shop. Kde jsou k dostání? Vilma od Benešova

  1. Dobrý den Vilmo, největší pytlíky L (všechny velikosti jsou v sekci „Naše kolekce“), stejně jako ostatní velikosti budou k dostání až ke konci února. Zatím jsou dostání pouze v E-shopu, který znovu aktivujeme až v průběhu února. Se smluvních prodejen si vybírámy pouze ty, kteří pečou kvalitní kváskový chléb. V Benešově takového prodejce ještě nemáme. Tým Wrap Up

 3. Dobrý den, gratuluji ke skvělému výrobku! Takový výrobek na našem trhu chyběl. Jakmile budete mít splněný „nápor“, hned udělám objednávku. 🙂 Kéž by přibývalo i „dobrých“pekáren. Ještě dotaz – do pytlíku B se vejde veka? Děkuji za vyřízení a přeji hezký den.

 4. Dobrý den, já bych se také ráda zeptala, jestli neprodáváte pytlíky v Havířově.
  Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den,
   zatím prodáváme ve Starobělské pekárně a přes e-shop, který bude spuštěn zítra.
   Od dubna budeme mít kamennou prodejnu ve Frýdku na Zámecké ulici. Není to daleko od Havířova, přijeďte se podívat.
   Děkujeme.

  1. Dobrý den,

   náš eshop je v provozu, na hlavní straně webu pod sekcí OBCHOD, zatím je dost zboží na skladě, můžete si vybrat. Děkujeme.

Napsat komentář

Ivana Kohutová objednávky, e-shop
+420 603 938 888