Menu

Otevřeli jsme už pro vás e-shop!

Heuréka! Konečně jsme zvládli objednávky z ledna a našili pytlíky na sklad, takže můžeme opět spustit náš e-shop. Nicméně nyní v sortimentu na skladě nenajdete šedý pytlík s chrpy a některé pytlíky se slunečnicemi (velký a na bagetu), protože látky s našimi vzory finišují v tiskárně a nové pytlíky budou k dispozici asi za 14 dnů. Taky jsme přestali šít z bílého plátna s modrými puntíky, které bylo málo pevné a hodně se krčilo. Pokud je tento vzor váš favorit bez náhrady, napište nám mail, ještě něco stvoříme. Naopak velké pytlíky ve vzoru bílý a hnědý s květy nyní šijeme z pevnější bavlněné látky s keprovou vazbou, takže se méně krčí. Původní sortiment byl hodně široký a o malé velikosti pytlíků (S) byl minimální zájem, takže tyto velikosti najdete už jen ve 3 vzorech (béžový s puntíkem, slunečnice, bílý s květy).

Čistě režná bavlněná látka bude zase k dispozici v dostatečném množství pro šití až na konci dubna, proto máme nyní novou kolekci pytlíků v režném vzoru s drobnými puntíky v barvě bílé a červené (viz. fotečka) Myslíme si, že je taky moc hezká s přírodním nádechem. Látka je pevnější bavlna stejně jako byla u čistě režného vzoru. Zkusíme i kombinaci s bílými a červenými šňůrkami.
Děkujeme za vaši trpělivost, se kterou jste na naše nové wrapáčky čekali.

Article's Comments (6)

Napsat komentář
  1. Dobrý den,

   náš eshop je v provozu, na hlavní straně webu pod sekcí OBCHOD, zatím je z čeho vybírat. Děkujeme.

 1. Dobrý den, měla bych zájem o koupi 2 velkých pytlíků v režném vzoru s drobnými červenými puntíky. Ale nikde nemohu najít objednávkový formulář. Mohla bych si je objednat touto cestou?
  Předem moc děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den,

   na našem eshopu byly režné s červenými puntíky minulý týden, ale nyní jsou vyprodané. Nemůžeme jich naskladnit více, protože čekáme na látku a nemáme více našito. Budou zase na eshopu v červenci. Pro červen je alternativa pytlíky se vzorem čistě režná nebo režná s levandulovými květy. Náš eshop je v provozu, na hlavní straně webu v sekci OBCHOD, můžete se na náš současný sortiment podívat. Děkujeme.

 2. Dobrý den při objednávce to chce Ičo, Dičo..nakupuji jako soukromá osoba, jde to?

  1. Dobrý den,
   IČO není povinná položka v objednávkovém formuláři. Můžete samozřejmě si nakoupit jako soukromá osoba. Pokud bude formulář stále IČO vyžadovat, tak vyplňte třeba IČ naší firmy 01927094 a my si s tím poradíme.
   Děkujeme a omlouváme se za problémy.

Napsat komentář

Ivana Kohutová objednávky, e-shop
+420 603 938 888