Menu

Popiš si sám, nebo nakresli co je uvnitř

Pro pohodlné, bez plastové a bezpečné uchovávání sušených sypkých potravin v kuchyni nabízíme pytlíky (bez membrány) z přírodní režné látky, která byla atestována SZÚ pro styk s potravinami.

Pytlíky ve dvou velikostech (vysoký a nízký) jsou:

  • jsou bezpečné, mají atest, nejsou ušité z používaných barvených textilií, naopak jsou z režného plátna bez úprav (nebělené, nebarvené)
  • mají ploché dno, takže pěkně stojí a nebulají se, všechny švy jsou zakryté, aby se v nich nic nezachytilo, ani vločky nebo bylinky
  • jsou pevné a vhodné i pro bezobalové nakupování (do vysokého pytlíku se vejde více než kilo rýže)
  • můžou se použít na sušené a sypké potraviny (těstoviny, luštěniny, rýži, ořechy, sušené houby a bylinky) jako jiné běžné bavlněné pytlíky.

Jak si popsat, co je uvnitř? Nebo si je okrášlit kresbou našich dětí? Při zakoupení dvou pytlíků je součástí sady textilní značkovač, tedy fix hnědé barvy, kterým si lehce vykouzlíte nápisy nebo obrázky přímo na pytlík (už nepůjdou vyprat, inkoust je stálobarevný a nemusí se zažehlovat). Fantazii se meze nekladou. Při kreslení do nich vložte kousek kartonu nebo výkresu, aby se text nepropsal na druhou stranu.

Více se dozvíte v eshopu zde

Budeme rádi, jestli nám fotečky popsaných a ozdobených pytlíčků pošlete (klidně i vlastními fixy na textil). Děkujeme moc, tady je inspirace:

Napsat komentář

Ivana Kohutová objednávky, e-shop
+420 603 938 888